RSS

karlowe drzewka owocowe

Cytrynowe postrzeganie swiata

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Bielenie drzew owocowych
Mam tylko 2 karłowe drzewka owocowe (jabłonka i grusza) i w tym roku chyba nie będę ich bielić ale ostateczna decyzja w tej sprawie należy do męża (bo on to robi). Piękną prognozę pogody przedstawiła KaRo więc chyba nie potrzeba bielić skoro już prawie wiosna.
Źródło: forum.poradnikogrodniczy.pl/viewtopic.php?t=31Temat: Z8 Z ANTRESOLĄ-W SZKIELECIE
...dom a od strony tarasu dwa pierisy.Będą pewnie jeszcze przysypane przez śnieg ale nic im się nie stanie. Zaopiekowałam się również thujami,które okalają naszą działkę.Kupiłam paliki i postawiłam je do pionu.Zima i śnieg je pokładły.Można było temu zapobiec i zrobić to w jesieni ale nie przyszło mi to do głowy.Mam nadzieję,że nie jest za późno.Jak to mówią lepiej późno niż wcale! :wink: Ciekawostką,którą zakupiłam są karłowe drzewka owocowe.Podobno można je hodować w donicach.Zobaczymy! Jeszcze trochę i samochód do garażu nie wjedzie! Wiosno przychodź!!!!! Chcemy odzyskać miejsce w garażu!!!!
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=93871